Nabídka pro rodiče a děti.

on

Objevitelské soboty pořádá v Hradci Králové Centrum pro talentovanou mládež společně s Krajskou sítí podpory nadání NIDV a Biskupským gymnáziem v Hradci Králové. Jedná se o semestrální program pro zvídavé a nadané děti základních škol a nižších stupňů víceletých gymnázií, nejmladší kategorie je vhodná též pro děti „školkové“. Děti si vybírají ve své věkové kategorii (5-7, 8-10, 11-14) z bohaté nabídky workshopů, které probíhají od 9:30, od 11:30 a od 14:00 hodin, děti si tedy mohou zvolit až tři různá témata (lidské tělo, pokusy z fyziky, šifrování, programování, angličtinu, egyptologii a mnohá další). Kurzy, které si vyberou, pak mají po pět sobot v semestru, lektor se tak s nimi může dostat v tématu mnohem dále a děti také mají lepší možnost poznat nové kamarády, kteří mají podobné zájmy.

Akce probíhá na Biskupském gymnáziu v Hradci Králové, termíny hradeckých podzimních sobot jsou tyto: 12. října, 2. listopadu, 16. listopadu, 7. prosince, 18. ledna. (Pokud se dítě některé soboty nemůže zúčastnit, nic se neděje, lektoři jsou zvyklí se dětem věnovat a doplnit s nimi vše tak, aby mohly pokračovat.)

Nabídka workshopů a bližší informace jsou na webu níže, stejně tak jako možnost přihlášení

https://www.ctm-academy.cz/objevitelske-soboty

Na jaře jsme na pilotních sobotách přivítali přes stovku nadšených dětí z různých koutů kraje, těšíme se tedy na setkání na podzimním cyklu.

Děkuji mnohokrát za spolupráci. Veškeré dotazy mohou rodiče  směřovat na mne.

S přáním příjemného dne, Mgr. Bc. Markéta Palečková

Metodik pro vzdělávání

Koordinátor podpory nadání

Regionální garant CISKOM

Národní institut pro další vzdělávání

krajské pracoviště Hradec Králové

Luční 460, 500 03 Hradec Králové

Tel.:     495 514 803

Gsm:   778 546 754

E-mail: paleckova@nidv.cz