Nabídka pro rodiče a děti.

on

Objevitelské soboty pořádá v Hradci Králové Centrum pro talentovanou mládež společně s Krajskou sítí podpory nadání NIDV a Biskupským gymnáziem v Hradci Králové. Jedná se o semestrální program pro zvídavé a nadané děti základních škol a nižších stupňů víceletých gymnázií, nejmladší kategorie je vhodná též pro děti „školkové“. Děti si vybírají ve své věkové kategorii (5-7, 8-10, 11-14) z bohaté nabídky workshopů, které probíhají od 9:30, od 11:30 a od 14:00 hodin, děti si tedy mohou zvolit až tři různá témata (lidské tělo, pokusy z fyziky, šifrování, programování, angličtinu, egyptologii a mnohá další). Kurzy, které si vyberou, pak mají po pět sobot v semestru, lektor se tak s nimi může dostat v tématu mnohem dále a děti také mají lepší možnost poznat nové kamarády, kteří mají podobné zájmy.

Akce probíhá na Biskupském gymnáziu v Hradci Králové, termíny hradeckých podzimních sobot jsou tyto: 12. října, 2. listopadu, 16. listopadu, 7. prosince, 18. ledna. (Pokud se dítě některé soboty nemůže zúčastnit, nic se neděje, lektoři jsou zvyklí se dětem věnovat a doplnit s nimi vše tak, aby mohly pokračovat.)

Nabídka workshopů a bližší informace jsou na webu níže, stejně tak jako možnost přihlášení

Na jaře jsme na pilotních sobotách přivítali přes stovku nadšených dětí z různých koutů kraje, těšíme se tedy na setkání na podzimním cyklu.

Děkuji mnohokrát za spolupráci. Veškeré dotazy mohou rodiče  směřovat na mne.

S přáním příjemného dne, Mgr. Bc. Markéta Palečková

Metodik pro vzdělávání

Koordinátor podpory nadání

Regionální garant CISKOM