[NCOV-19] UZAVŘENÍ ŠKOLKY a OČR

Oznamuji, že provoz MŠ Kampanova a MŠ Albertova, je po projednání se zřizovatelem ze závažných důvodů v souvislosti s ochranou před šířením nemoci Covid-19 od 18.3.2020  do odvolání přerušen (§ 3 vyhláška č. 14/2005 Sb.).

Vážení rodiče, pro vaši  potřebu OČR vám na základě vašeho požadavku bude  vystavena a potvrzena ředitelkou školy žádost. Následně naskenována a odeslána na váš email, který si určíte. Obědy Vám budou automaticky od 18.3.2020  do odvolání odhlášeny.

Prosím, kdo potřebuje vystavit OČR,  zašlete na email mskampanova@mskampanova.cz  váš požadavek:

  • pro které dítě máme  žádost vystavit
  • zda potřebujete jednu nebo dvě žádosti  i pro dalšího zákonného zástupce, který by chtěl případně převzít péči
  • email. adresu, na kterou vám bude potvrzená žádost odeslána

Dle instrukci ČSSZ dostupne na https://www.cssz.cz/web/cz/-/doporuceny-postup-pro-podani-zadosti-o-osetrovne-pri-peci-o-dite-do-10-let-z-duvodu-uzavreni-skolskeho-detskeho-zarizeni-skoly- bude dodržena striktně elektronická komunikace.

Část B. tiskopisu vyplňuje rodič

  • elektronicky obdržený tiskopis od školského/dětského zařízení může rodič bez zbytečného odkladu přeposlat technicky vhodným způsobem (e-mailem) pro informaci svému zaměstnavateli (jako doklad o překážce v práci – „omluvenku“),

  • pro uplatnění žádosti o dávku ošetřovného je však třeba, aby rodič školou zaslaný elektronický tiskopis vyplnil, podepsal a odeslal, a to buďto:

    • kompletně elektronicky, má-li k tomu technický prostředek (kvalifikovaný elektronický podpis),

    • pokud však rodič (žadatel) elektronický podpis nemá, může tiskopis vytisknout, vyplnit, podepsat, naskenovat (případně vyfotit) a poslat elektronicky zaměstnavateli e-mailem,

Rodiče mohou  kontaktovat ředitelku školy na tel. čísle 725 779 997.

Děkujeme za pochopení, přejeme vám všem hlavně zdraví a opatrujte se a věříme, že to brzy bude dobré.

Za kolektiv MŠ Ivona Struhařová – ředitelka školy