Wow angličtina na doma

on

Angličtina na doma:

  1. Na našemportálu MyWow!https://mywowenglish.com/ je od středy 18.3. pro NOVĚ REGISTROVANÉ přístup k veškerému video materiálu na 30 dní ode dne registrace ZDARMA. Pokud ještě rodiče účet nemají tak ať si jej založí. Pokud už účet na MyWow! mají, ať si založí NOVÝ na jiný email, aby se jim všechna videa všech barev otevřela. Původní účet s danou barvou všem samozřejmě nadále zůstává. Pro snazší orientaci přikládáme letáček se stručným návodemkterý prosím přepošlete všem rodičům. Videa tak mohou sledovat i jejich sourozenci, co chodí na ZŠ a potřebují si angličtinu procvičit. Obsah je pro děti od 3 do 11 let rozdělený dle barev od Wow!Yellow po Wow!Gold.

  1. Na Wow!Academy, ke které mají učitelé přístup nahttps://academy.wattsenglish.com/je mimo jiné, k dispozici i kurz s názvem Doplňkové materiály:

Pro Wow!Yellow, Wow!Blue a Wow!Red:

https://academy.wattsenglish.com/p/doplnkove-materialy-ybr

NÁVOD v příloze.

V kurzu naleznete například:

  • Manuál pro rodiče a učitele MŠ, ve kterém je detailně popsáno, co dělat s jednotlivými úkoly ve workbooku (včetně řešení).
  • Zpěvník s texty písniček. Může pomoci rodičům zapamatovat si slova a zpívat si se svým dítětem doma.
  • Černobílé verze obrázkových karet k vybarvování.

Další kopírovatelný materiál, který můžete využít v zadávání domácích úkolů nebo se dají po vytištění využít při hrách doma s rodiči či sourozenci.

Průběžně Vás budeme informovat o doporučených aktivitách, které pro Vás, rodiče a děti metodici připraví.

Děkujeme a přejeme pevné zdraví a hodně sil,

Váš Wow! team

 

NÁVOD přístup WattsenglishAkademie